Firmanızın Açık Hava Reklamı !

Araç giydirme mevcut araçların kaporta , cam ve ful giydirme olarak firma reklamı ve kurumsallık arttırmak amacıyla uygulanan açık hava aplikasyonudur. Araç Kaplama sadece reklam değil aracın renk değişimi ve temizliği amacıyla da kullanılır.
Reklamca Kreatif Reklam Ajansı ihtiyaç duyulan bütün araç giydirme hizmetlerini, başta Bursa ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm iller için hazırlamaktadır. Bir aracın tasarımından yapımına kadar her aşamasında, uzman ekibimizle projenin en verimli ve en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız.
Bursa Reklamca Araç Gidirme ve Araç Kaplama Hizmetleri

Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Araç reklamı nasıl yapılır; ARAÇ GİYDİRME işlemin yapılacağı Aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra üretime gelir. Araç Giydirme işinde uzman Grafiker arkadaşımız talep etmiş olduğunuz ARAÇ KAPLAMA uygulamasını yapar.
Firmamız 14 yılı aşkın süredir tüm araçların giydirme işlemlerini, firmaya özel veya özgün tasarımlarıyla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Bursa Reklamca Araç Gidirme ve Araç Kaplama Hizmetleri

Araç Giydirme işleminin bu safhası çok önemlidir. Bu noktada yapılacak bir hatanın dönüşü yoktur. Yanlış baskı ( üretim ) montaj esnasında aracın üstünde kendini belli edecektir.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta Araç Giydirme işlemi yapılacak aracın; kapı kollarına, kapı aralarına, çıtalara, farlara, fitillere, anahtar deliğine, cam kenarlarına ve arka silecek diplerine herhangi bir yazının, logonun ve resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Araç giydirmeler tek katlı tam kaplama (Aracın 3 cam hariç tamamının kaplanması), şerit kaplama (Aracın sadece kaporta kısmının kaplanması), superback kaplama (aracın sadece arka kısmının kaplanması) gibi farklı çalışmalara sahip şehrin ana ve ara arterleri başta olmak üzere hemen her noktasında, özellikle araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda, geliş ve gidiş güzergahları üzerinde marka reklamını sürekli hareket halinde algılara yerleştiren, çok dikkat çeken ve yaygın olarak kullanılan bir reklam mecrasıdır
Bursa Reklamca Araç Gidirme ve Araç Kaplama Hizmetleri
Bursa Reklamca Araç Gidirme ve Araç Kaplama Hizmetleri
Bursa Reklamca Araç Giydirme ve Araç Kaplama Hizmetleri
Bursa Reklamca Araç Giydirme ve Araç Kaplama Hizmetleri
Siz de Reklamca Araç Giydirme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Araç Kaplama Hizmetleri

Yıllardır sektörün önemli  reklam ve tanıtım ajanslarından biri olarak hizmet veren Reklamca Kreatif Reklam Ajansı,  size özel tanıtımlar içeren reklamlar hazırlıyor. Grafik tasarımcılarımız tarafından hazırlanan görseller etkili materyallerle birleşerek dikkat çekici ve ikna edici reklamlara dönüşüyorlar.

Siz de Başarılı Reklamlar için en kısa zamanda bizimle iletişime geçin!