Firmanızın Kurumsal Reklamı'

Kartvizit, Broşür, El İlanı, Katalog, Antetli Zarf Basımı!

Neden Kartvizitiniz Olmalı!

Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte kartvizitlere olan ilginin azaldığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak kartvizit hala yoğun olarak kullanılan ve etkili olan bir pazarlama ürünüdür.

Reklamca olarak firmanıza uygun farklı tasarıma sahip logo ve kartvizit hazırlama hizmetlerini vermekteyiz..

* Kartvizitler marka kimliğinizi yansıtır. Bir kartvizit tasarımı başarılı olursa markanızı karşı tarafa en iyi şekilde aktarır.
İyi bir kartvizit tasarımı dikkat çeker ve akılda kalır, bu da insanların markanızı hatırlamasını sağlar.

* Kartvizitler insanların markanız hakkında ihtiyaç duyduğu bilgileri hızlıca ve kolayca almalarını sağlar.
Bu da aslında daha çok insana daha kolay ve akılda kalıcı bir şekilde ulaşmanız anlamına gelir.

Ürününüzü veya ilanlarınızı her zaman hedef kitlelerle buluşturan en pratik yol olan kartvizitin markanız adına katacağı güce inanıyoruz. Siz de kartvizit hazırlatmak isterseniz bizi arayın!
Bursa Reklamca Kurumsal Kimlik Hizmetleri
Bursa Reklamca Kurumsal Kimlik Hizmetleri
Bursa Reklamca Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Antetli Kağıt !

Markanızı Kurumsallaştıracaksınız!

Profesyonel bir firma, resmi yazışmalarını yaparken antetli kağıt kullanır. Şirket logosunu, iletişim bilgilerini kapsayan antetli kağıt, kurumsal imajınızı destekleyen en önemli araçlardan biridir.

Sadece şirket dışı yazışmalarınızda değil, antetli kağıdı şirket içinde, departmanlar arası iletişimde de kullanabilir ve böylece çok daha resmi ve ciddi bir imaj çizmenize yardımcı olur.

Diplomat Zarf !

Kurumsal Yapıya Ulaşabilirsiniz!

Diplomat zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir.

Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır.


Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır.

Firmanızı ve hizmetlerinizi  kurumsala taşımak için antetli, kağıt, diplomat zarf ve dosya hazırlatmak isterseniz bizimle iletişime geçin.
Bursa Reklamca Reklam Tanıtım Katalog Hizmetleri
Bursa Reklamca Reklam Tanıtım Katalog Hizmetleri
Bursa Reklamca Reklam Tanıtım Katalog Hizmetleri

Broşür, El İlanı Reklamları!

Markanızı  Kısaca Tanıtın!

Bazen bir broşür, anlatmak istediğiniz her şey için yeterlidir.

Marka imajınızı yaşatmak, pazarlama çalışmalarınızı, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür baskı yaptırmak hiç eskimeyen bir yöntemdir.

50 sene önce de broşürlerin gücünden faydalanılıyordu, dijital çağın içinde olduğumuz bu günlerde de aynı etki devam ediyor.

Markanızı Her yere Ulaştırın!

El ilanları, tanıtım faaliyetleriniz için klasik ve vazgeçilmek bir pazarlama aracıdır.

Bir kağıda sığdırdığınız ana mesajınızın elden ele dolaşmasına imkan sağlar. Fazla yer tutmaz, kolayca okunur ve bir el ilanı ile birden fazla kişiye ulaşırsınız.

Bu açıdan bakıldığında, üzerindeki bilgilerin kolay tüketilebilir olması bir dezavantaj değil, tam tersine bir avantajdır.

Ürününüzü veya ilanlarınızı her zaman hedef kitlelerle buluşturan en hızlı yol olan broşür ve el ilanı hazırlatmak isterseniz bizimle iletişime geçin.
Bursa Reklamca Reklam Tanıtım Katalog Hizmetleri
Bursa Reklamca Reklam Tanıtım Katalog Hizmetleri
Bursa Reklamca Reklam Tanıtım Katalog Hizmetleri

Katalog , Dergi – Afiş, Poster Hazırlama!

Katalog ile Ürünleriniz Tanıtın!

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer.
Katalog baskı, hem kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar.
Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür.

Markanızı Görünür Kılın!

Afişler, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir.
Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda kullanabileceğiniz afiş baskı, tek bir gün içerisinde bile binlerce farklı kişiye ulaşmanıza olanak sağlar.
Dikkat çekici bir tasarım ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür.
Hedef kitlenizin en çok ziyaret ettiği mekanlarda yer vereceğiniz afişler, markanızın uzun süre akılda kalmasına yardımcı olur.

Ürününüzü veya ilanlarınızı her zaman hedef kitlelerle buluşturan en pratik yol olan katalog, afiş ve poster basımının markanız adına katacağı güce inanıyoruz. Bizimle iletişime geçin.