REKLAMCA

Tanıtım Hizmetleri

HAKKIMIZDA

Tutkuyla Çalışan ve mükemmeliğe odaklanmış Reklamca Ekibi Olarak sizlere farklı, öne çıkan , kurumsal ve tercih edilen aynı zamanda son teknoloji ve son moda tanıtım trendlerini uygulayarak kreatif reklam hizmetleri vermekteyiz.

Reklamca Neler Yapar?

Kurumsal veya kişisel yazılı ve görsel, reklam, tanıtım, markalaşma faaliyetlerinde tercih edilen, güvenilir ve profesyonel çözüm ortağı…
  • Tabela & Totem Tabela Hazırlama
  • Araç Giydirme & Cam Giydirme
  • Marka Patent Başvurusu
  • Afiş ve Bilboard Reklamları
  • Matbaa & Promosyon Ürünleri
  • İnternet (Website -SEO- E-Ticaret) Hizmetleri

Kreatif Tasarım ve Reklam

Firmanızın sektördeki yolculuğunda markanızın hedef kitlesini bulma sürecinde doğru analiz ve planlamalar ile size özgü belirlemiş olduğumuz strateji üzerinden, etkili, farklı kampanya aşamaları ile hedefinize emin adımlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

MARKALAŞMA

Kurumsal Kimlik ve Markalaşma adına gereken tüm hizmetleri bünyemizde barındırmakla beraber ; profesyonel, hızlı ve güvenilir olarak çalışmakta ve sizlere bu yolculukta rehberlik etmekteyiz.

TANITIM

Sizin Firmanızın, ürün veya hizmetlerinizin, tüm mecralarda (gazete, televizyon, internet) yazılı ve görsel olarak tanıtımını yapmakta olup; gerekli olan tüm tanıtım materyallerini de sağlamaktayız.

REKLAM

Yazılı, Görsel, Basım ve Promosyon, Açık Hava Reklamları, İç ve Dış Mekan, Medya Reklamcılığı, Dijital Web Hizmetleri  gibi tüm mecralarda sizlerle çalışmak ve çözüm ortağınız olmak için buradayız.

REFERANSLAR

Hizmet Verdiğimiz Firmalardan Bazıları

Kurumsal veya kişisel yazılı ve görsel, reklam, tanıtım, markalaşma faaliyetlerinde tercih edilen, güvenilir ve profesyonel çözüm ortağı…

Reklamca Lokasyon

Yunusemre Mah.
2. Yenibağ Sk. No:18
Yıldırım / BURSA

Lokasyona Git