Firmanızın Promosyon Ürünleri

Bursa Reklamca Promosyon ve Baskı Hizmetleri

Promosyon Ürünleri Neden Gereklidir?

Firmanızın logosu, ürünlerinizin görselleri ve sloganlarınızın bulunduğu promosyon ürünleri ile her an hedef müşterilere firmanızın tanıtımını yaparsınız. .

Bünyemizde bulunan Baskı makinelerimiz ile Lazer, Tampon, Uv Led Dijital, Sublimasyon, Gofre & Sıcak, Serigraf, Fırın, Damla, Transfer baskılarını gerçekleştirmekteyiz.

PROMOSYON BASKI ÇEŞİTLERİ

Transfer Baskı:

Şapka, tişört, boyun ipi, atkı, kırlent gibi kumaşlara yapılan baskı çeşididir. Firmamızda bulunan şapka ve kumaş baskı makinası ile ürünlerinize 4 renkli baskı yapabiliyoruz.

Gofre & Sıcak Baskı :

Deri yüzeyli ajanda, defter, usb bellek gibi ürünlere klişeli olarak sıcak baskı makinesinde bu baskı çeşidi uygulanmaktadır.

Süblimasyon Baskı:

Az adetli ve çok renkli işlerde kupa ve tişörtlerde kullandıgımız baskı tipidir.

Serigrafi Baskı

Tekstil, kağıt gibi düz zemin ürünlere 4 renkli serigrafi baskı yapmaktayız.

Plastik ürün baskı:

Tampon baskı ile plastik ürünlere tek renk veya 3 renge kadar baskı yapılabilir. Firmamızda mevcut olan iki adet tampon baskı makinesi ile kaliteli ve zamanında hizmet verebilmekteyiz.

Kalem, çakmak, kartvizitlik,ajanda, usb bellek, flash bellek gibi ürünlere, ahşap, metal gibi birçok farklı malzeme ve yüzeylere tampon baskı uygulanabilir.

Vinil Baskı :

Vinil Baskı, zemini renkli olan şapka, tshirt gibi tekstil ürünlerine tek veya çok renkli olarak sıcak baskı makinelerinde uygulanmaktadır.

Fırın Baskı:

Porselen ve Seramik ürünlerinde 1-4 renk olarak, fırında ısıtılma ile yapılan bu baskıda fotoğraf veya geçişli renkler yapılamamaktadır. Renklerde ana renkler olup, birebir renkler tutmayabilir. Pantone yada cmyk baskı sistemi bulunmadığından sadece renklerin belli tonları mevcuttur.

Reklamca Promosyon Hizmetleri

Yıllardır sektörün önemli  reklam ve tanıtım ajanslarından biri olarak hizmet veren Reklamca Tanıtım Hizmetleri,  size özel tanıtımlar içeren Promosyon Ürünleri hazırlıyor. Grafikerlerimiz tarafından hazırlanan görsellerle birleşerek dikkat çekici ve ikna edici reklamlara dönüşüyorlar.

Reklamca Tantım Hizmetleri ihtiyaç duyulan bütün promosyon ve reklam ürünlerini, başta Bursa ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm iller için hazırlamaktadır..
Siz de Başarılı Promosyon Reklamları için en kısa zamanda bizimle iletişime geçin!