Firmanızın Görsel Tanıtım Unsuru !

Genellikle yol kenarlarında, fabrika bahçelerinde, üst geçit mevkilerinde, plaza önlerinde , ve inşaat önlerinde kurumsallığı temsil eden açık hava reklam uygulaması

Bursa tabela ve totem Hizmetleri

Totem Tabela Nerelerde Kullanılır?

Genellikle şehirden uzak yerlerde yol kenarlarında yer alan Yol tabelası olarak bilinen bu tabelalar, en çok petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır.
bursa rollup reklam hizmetleri
Hem ışıklı hem de ışıksız çeşitleri bulunan Bursa totem tabela da farklı dizaynlarda yapılma şansı da bulunuyor.
Genellikle yüksek çelik boruların üstüne oturtulan kutu kasetten oluşan bu tabelalar, iş yerleri ve kurumsal binaların belli olabilmesi için de kullanılmaktadır.
Tabelanın konulacağı yer belirlenerek bütün ölçümler yapılmalıdır. Tabelayı dikme aşamasında hava koşullarında sağlam kalabilmesi için genellikle yere beton dökülerek veya gerekli malzemeler ile sabit kalması sağlanır.

Bu tabelalar çoğunlukla trafikte insanların ilgisini çekmektedir. Bu nedenle yapıları daha sade ve anlaşılır olmalıdır.

Yapımı oldukça zor olan bu tabelaların grafik tasarımı özel vektör tabanlı programlar sayesinde hazırlanmaktadır.

Daha sonra bu grafikler metal kesiciler ile alüminyum tabakalara aktarılarak kullanıma hazır hale getirilir.

bursa rollup reklam hizmetleri

TOTEM  TABELA ÇEŞİTLERİ

Totem ışıklı – ışıksız veya kutu harflı olarak üretim yapılır. Yüksek boyutlarda ve kaset genisliğinde ölçü tanınmadan yapılır. Totem hassas hesaplar gerektirip statık hesaplaması yapılarak üretim yapılır. Siz değerli müşterilerimize fırma garantisinde teslim edilir.

Firmamız 14 yılı aşkın süredir iç ve dış mekan; totem tabela ürünlerini firmanıza uygun özgün tasarımlarıyla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Totem Tabela Kullanımı

Dijital baskısı yapılmış olan reklam afişlerinin yol kenarlarında ya da trafiğe açık alanlarda orta kısımlarda herkesin görebileceği yükseklik ve genişlikte olacak şekilde düzenlenen haline totem tabela ismi verilmekte ve bu tabela çeşitleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Totem tabela çeşitleri tek bacaklı, çift bacaklı ya da likit tabela olarak sınıflandırılmaktadır. Tabelanın konumlandırılacağı ayakların dizaynı hedef alınarak isimlendirilen bu tabela çeşitleri tabela büyüklüğüne bağlı olarak bacak seçimi yapılacak biçimde üretilirler.

Siz de Reklamca Totem Tabela Reklamları hizmetinden yararlanabilirsiniz.
bursa rollup reklam hizmetleri

Led Tabela Reklam Hizmetleri

Yıllardır sektörün önemli  reklam ve tanıtım ajanslarından biri olarak hizmet veren Reklamca Kreatif Reklam Ajansı,  size özel tanıtımlar içeren Totem Tabelalar hazırlıyor. Grafikerlerimiz tarafından hazırlanan görsellerle birleşerek dikkat çekici ve ikna edici reklamlara dönüşüyorlar.

Reklamca Kreatif Reklam Ajansı ihtiyaç duyulan bütün tabela ve reklam ürünlerini, başta Bursa ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm iller için hazırlamaktadır. Bir tabelanın tasarımından montajına kadar her aşamasında, uzman ekibimizle projenin en verimli ve en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız.
Siz de Başarılı Tabelalalar için en kısa zamanda bizimle iletişime geçin!